ינושבסקי

ינושבסקי, וואלה! NEWS בשיתוף מרכז הנדל"ן

חברת ינושבסקי פועלת כבר למעלה משלושה עשורים בתחום הביצוע והייזום ומשלבת יכולות ייזום, תכנון וביצוע לצד חדשנות, מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות ורמת איכות מחמירה וגבוהה. כחברת ביצוע מתמחה החברה בפרויקטים מורכבים ומאתגרים הן מבחינה הנדסית ולוגיסטית והן בהביט לוחות הזמנים. החברה מבצעת פרויקטים פרטיים, ציבוריים, מסחריים ולאומיים עבור החברות המובילות בישראל ובעולם כגון טבע, ECI, General Electric, Siemens ומשרדי ראש הממשלה השונים.

חברת ינושבסקי הינה אחת החברות הראשונות בתחום ההתחדשות העירונית אשר מאז ומתמיד הציעה את השילוב האופטימלי ופעלה גם כיזם וגם כקבלן מבצע.

ינושבסקי יוזמת ומבצעת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב בלבד ומתמחה ברובעים שלוש וארבע.

עוד בוואלה!

הורים למתבגרים? הכירו את השיטה ששמה סוף לפצעונים

לכתבה המלאה
הפרויקט ברחוב יהושע בן נון בתל אביב

ינושבסקי מדורגת על ידי BDI כאחת (מתוך עשרים בלבד) מחברות היזום והביצוע של פרויקטי תמ"א 38 המוצלחות, הטובות והמובילות בישראל.

הדירוג כולל שקלול של גורמים מהותיים כגון מספר והיקף פרויקטים, נתונים פיננסיים, דירוג סיכונים, מוסר תשלומים, מידע שלילי, תביעות דיירים, ניסיון מקצועי ופוטנציאל צמיחה וקידום.

לחברה מערך עבודה מקצועי ומנוסה אשר מוכיח את עצמו לאורך שנים במגה פרויקטים מורכבים ומאתגרים, עם גופים מגוונים. מערך זה מאפשר הוצאה לפועל של פרויקטים באיכות גבוהה ביותר, בלוחות זמנים נוקשים, תוך מתן שירות מצוין ואחריות מלאה.

כל אחד מפרויקטי התמ"א בחברה מנוהל באופן אישי, מקצועי ואחראי על ידי מנהל פרויקט, מנהל עבודה, מנהל וממונה בטיחות. כולם מוסמכים ובעלי ידע מקצועי עשיר וניסיון רב שנים.

ינושבסקי בוחרת לשמר את עצמה כחברת בוטיק בתחום ההתחדשות העירונית ולבצע מספר מצומצם של פרויקטי תמ"א 38. זאת, בזכות התפיסה שכל בנין הוא בית - הדורש השקעה, מסירות ותשומת לב.

פרויקטים נבחרים בתל אביב:

- יהושע בן נון 33 א'

- ויצמן 115

- סמאטס 9 תל אביב

- פייבל 5

- אונקלוס 13

- אבן גבירול 56

- ליפסקי 5

- מוזיר 6

www.yanush.co.il
office@yanush.co.il
09-8355065
יד חרוצים 31, נתניה

הפרויקט ברחוב פייבל 5 תל אביב
הפרויקט ברחוב ויצמן 113-115 תל אביב
הפרויקט ברחוב סמאטס 9 תל אביב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully