מחפשים דירה בתל אביב? עכשיו זו ההזדמנות הגדולה שלכם

מה גורם לתנופת ההתחדשות העירונית בתל אביב, מהם האזורים המבוקשים ומתי ההיצע ישיג את הביקוש? רון חן, מנכ"ל ומבעליה של חברת אנשי העיר, יזמית התחדשות עירונית באזור המרכז, התארח באולפן וואלה! NEWS ומיפה את השינוי הגדול שעוברת העיר ללא הפסקה

וואלה! NEWS בשיתוף אנשי העיר, וואלה! NEWS בשיתוף אנשי העיר
25/06/2018
ShutterStock

בשנים האחרונות תחום ההתחדשות העירונית משנה את הערים השונות, ותל אביב היא אחת הערים המובילות בתחום. תל אביב הובילה ב-2017 את תחום ההתחדשות העירונית בישראל בכמות הפרויקטים וברחבי העיר אפשר לראות בתים שעוברים תמ"א 38 מסוג 1 הכוללת חיזוק למבנה והוספת עד שתי קומות, או תמ"א 38 מסוג 2 שכוללת הריסה ובנייה מחדש. מה גורם לתנופת ההתחדשות העירונית בתל אביב, מהם האזורים המבוקשים ומתי ההיצע ישיג את הביקוש לדירות? רון חן, מנכ"ל ומבעליה של חברת אנשי העיר, יזמית התחדשות עירונית באזור המרכז, התארח באולפן וואלה! NEWS ומיפה את השינוי הגדול שעוברת העיר ללא הפסקה.

אישור תכנית הרבעים 3 ו-4, שמסדירה את נושא זכויות הבנייה, מאפשרת לתושבים שבין דרך נמיר לים ובין שדרות בן ציון לנחל הירקון לבצע פרויקטים של חיזוק מבנים או פינוי בינוי. למהלך זה תהיה השפעה דרמטית על תל אביב העתידית. "15 אלף דירות חדשות במרכז תל אביב בטווח זמן של 20-30 שנה זה בערך 500 דירות בשנה. זה נשמע הרבה אבל זה לא היצע שגדל בצורה דרמטית שיוביל לירידת מחירים", אומר חן, "להערכתנו בתוך 20-30 שנה כמעט כל רובע 3 ורובע 4 יכללו בניינים חדשים ומודרניים וכך תיראה תל אביב".

לאתר אנשי העיר

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully