פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט ויצמן 115 בת"א מבטיח רבות - וכבר מתחיל לקיים

   פרויקט תמ"א הריסה ובנייה (2/38) שמתוכנן לקום בין רחוב יהודה המכבי לפארק הירקון הופך שני מגרשים לבניין אחד בן 9 קומות, עם 38 יח"ד, מרפסות שמש, ממ"דים, מעליות ועוד. יזמית הפרויקט חברת ינושבסקי, חברה לחברת עיר נמל לשילוב זרועות נדל"ני שמביא תוצאות

   פרויקט ויצמן 115 תל אביב (יח"צ , הדמיה - יח"צ)
   הדמיה של פרויקט ויצמן 115 ששבו חברת ינושבסקי משמשת יזמית וחברה מבצעת (צילום: יח"צ)

   כמה כיף לראות, בכל רחבי תל אביב, עוד ועוד פרויקטים חדשים שמרעננים את המרחב העירוני והופכים את העיר ליפה וחדישה עוד יותר משהייתה. מגמת ההתחדשות העירונית, ששוטפת את העיר בשנים האחרונות, משנה את סביבת המגורים ומשפיעה על רחובות שלמים - גם כאשר מדובר בפרויקט במתחם נקודתי. כשיודעים לעשות את זה נכון, כל הסביבה וכל המרחב זוכים לרענון מבורך.

   רוצים דוגמה לכך? קבלו את פרויקט ויצמן 115, פרויקט תמ"א הריסה ובנייה (2/38) שמתוכנן לקום בקטע הרחוב הקצרצר שבין רחוב יהודה המכבי לפארק הירקון - נגיעה מהפארק עצמו ומרחק הליכה מהים. מדובר בשטח של שני מגרשים, שיהפוך לבניין אחד בן 9 קומות, עם 38 יח"ד, מרפסות שמש, ממ"דים, מעליות, לובי מפואר וחדר אופניים לרווחת הדיירים. הקמתו של פרויקט כזה באזור מבוקש כל כך כמו הצפון הישן של תל אביב, מביאה עמה רוח מרעננת לסביבה, ללא ספק.

   פרויקט ויצמן 115 תל אביב (יח"צ , הדמיה - יח"צ)
   38 יחידות דיור מפוארות ומפנקות באזור מבוקש. הדמיה של פרויקט ויצמן 115 (צילום: יח"צ)

   גורם אחד שמבצע הכול, בלי יוצא מן הכלל

   פרויקט ויצמן 115 מקודם ויוקם על ידי שתי חברות - חברת ינושבסקי וחברת עיר נמל. זהו, למעשה, גם היתרון הגדול ביותר של הפרויקט: העוצמה שבחיבור בין שתי החברות הללו, חברות בעלות ניסיון רב וידע עצום בתחום. שיתוף הפעולה הזה מבטיח לדיירים כי כל הפרויקט, משלבי התכנון שכבר הושלמו ועד לביצוע בפועל ולתקופת הבדק שלאחר האכלוס, יתבצע על ידי גורם אחד, שהוא ורק הוא אחראי על הפרויקט, על ביצועו ועל עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כפי ששתי החברות מקפידות לעשות בכל פרויקט שלהן.

   חברת ינושבסקי היא גם יזמית וגם חברה המשמשת כקבלן ביצוע, בסיווג ג'5 שנחשב למקיף ביותר בענף הבנייה. החברה פועלת יותר מ־30 שנה בעולם הנדל"ן, הבנייה והיזמות, קידמה, בנתה והשלימה את הקמתן של מאות יחידות דיור בכל רחבי הארץ - ובדגש על תל אביב. עיר נמל מתמחה בייזום פרויקטים נדל"ניים בסקטור המגורים, ובפרט בתחום ההתחדשות העירונית, וגם היא מחזיקה בניסיון עצום בשוק הנדל"ן התל אביבי.

   העובדה ששתי החברות מכירות טוב כל כך את תל אביב, מאפשרת להן לבצע את כל שלבי הפרויקט בצורה מיטבית, תוך ניווט 'חלק' ומדויק בנבכי הבירוקרטיה. שילוב הידיים שלהן והיציאה לדרך משותפת לטובת הקמת פרויקט ויצמן 115 מבטיחה לדיירים יכולות תכנוניות וביצועיות גבוהות ביותר - בהתאם ליכולות המוכחות של החברות לאורך השנים, אחריות מקיפה על כל שלב בעבודה ואיתנות פיננסית.

   יתרון גדול נוסף בהקשר זה הוא ההקשבה והשקיפות: מאחר שהחברות הן המבצעות את כל שלבי הפרויקט, הן מסוגלות לבצע שינויים, להקשיב קשב רב לדיירים ולהציע שקיפות מלאה לאורך כל העבודות, וזהו, כידוע, אחד הדברים החשובים ביותר בכל פרויקט שהוא, על אחת כמה וכמה בפרויקטים סבוכים ומורכבים מתחום ההתחדשות העירונית.

   מעל לכול, החיבור בין השתיים מונע את ניגוד האינטרסים שנוצר לא פעם בין יזם הפרויקט לבין הקבלן המבצע: מאחר שהאינטרס של שתי החברות הוא משותף, ומאחר שהפרויקט שייך לשתיהן יחד, אין כל התנגשות בין השאיפות והמטרות של צמד הגורמים - ושניהם פועלים יחד להצלחת הפרויקט ולמילוי רצונותיהם של הדיירים.

   כאמור, חברת ינושבסקי מחזיקה בסיווג קבלני ג'5, אשר מאפשר לה לבצע פרויקטים בכל סדר גודל ובכל היקף - גם מבחינה כספית. נוסף על כך, החברה עומדת בתקני בנייה מחמירים, לפי תקן ISO:9001. פרויקט ויצמן 115 עצמו נבנה בהתאם לעקרונות הבנייה הירוקה, במטרה לנצל ביעילות את אנרגיית השמש ואת זרימת האוויר כדי לשמר אנרגיה ולחסוך באופן משמעותי במים ומחשמל. הבנייה תכלול שימוש בחומרים ירוקים, הפעלת מערכות חכמות ובנייה בעזרת חומרי גמר בריאים וידידותיים לסביבה, על פי התקן הישראלי המתאים.

   כקבלן המבצע של הפרויקט, מציגה ינושבסקי פרויקטים רבים שביצעה ועודנה מבצעת, ברחבי הארץ ובתל אביב בפרט - בין היתר ביהושע בן נון 33 א', באבן גבירול 56, בפייבל 5, בקוסובסקי 28, במוזיר 6, בנחשון 8, בליפסקי 5, באונקלוס 13 ובסמאטס 9. על האחרון אף קיבלה החברה ציון לשבח מטעם התאחדות הקבלנים בוני הארץ, "על ביצוע איכותי ומוקפד, בסביבה צפופה, של מעטפת המבנה בטיח חוץ ואלמנטים נוספים, תוך הקפדה על הפיתוח באופן המעניק למבנה מראה יוקרתי, מבלי לערער את הסביבה האורבנית".

   זו הייתה הפעם השלישית שבה זוכה החברה בציון לשבח מההתאחדות על פרויקט שביצעה. ב-2011 היא אף זכתה באוסקר של ענף הבנייה בישראל, על מצוינות בבנייה ובתשתיות, והיא מדורגת דרך קבע בסקר BDI כאחת מ־20 החברות המובילות בענף ההתחדשות העירונית.

   פרויקט ויצמן 115 תל אביב (יח"צ , הדמיה - יח"צ)
   פרויקט ויצמן 115 נהנה מסביבה נהדרת, מרחק קצר מכמה מהמוקדים המרכזיים ביותר של העיר – אך עדיין שומר על שקט ועל מרחב פתוח (צילום: יח"צ)

   נקודה ומרחב שאין עוד רבים כמותם בתל אביב

   פרויקט ויצמן 115 נהנה מסביבה נהדרת, מרחק קצר מכמה מהמוקדים המרכזיים ביותר של העיר - אך עדיין שומר על שקט ועל מרחב פתוח. צמד החברות, ינושבסקי ועיר נמל, הקפידו לתכנן אותו כך שיספק לדיירים מרחבים פנויים רבים, נוף שאינו משובץ בניינים אלא זווית פתוחה אל הסביבה הקרובה והרחוקה, וכמובן פסטורליה נעימה.

   בשכנות לפרויקט נמצאים בית הכנסת המרכזי "היכל משה" ובית הספר עירוני ד'. עוד מוסדות חינוך, בתי ספר וגנים, נמצאים מרחק דקות ספורות מהבניין. בתוך כמה פסיעות יוכל כל דייר לעבור מן השקט הנעים של הפרויקט החדיש ישירות אל העירוניות התוססת של רחוב אבן גבירול, של חוף הים או של רחוב דיזנגוף - ולשוב אל הפינה החמימה שלו במהרה. בכך מתאים פרויקט ויצמן 115 הן לזוגות צעירים, הן למשפרי דיור, הן למשפחות גדולות והן למבוגרים. לכולם יש בו מקום, ממש על מפתנו של פארק הירקון היפהפה.

   לאתר חברת ינושבסקי

   לעוד כתבות ועדכונים בנדל"ן לחצו כאן
   להורדת האפליקציה של מרכז הנדל"ן לחץ כאן

   לאתר מרכז הנדל"ן